Napsali o mně

Napsali o mně - 2014

„Myslím, že Martinovi Komárkovi z onoho nově nabytého vědomí, že nyní již je pan politik, jaksi kape na karbid. Na rozdíl od něho inkriminovanou věc hodnotím s devítiletou praxí člena a místopředsedy Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Na diskutovaném díle seriálu Čtvrtá hvězda neshledávám vůbec nic závadného. Naopak považuji onen seriál a speciálně tento díl za povedený. S pornografií jako takovou, tedy se zobrazováním nahých těl v erotické akci, ten díl samozřejmě nemá společného vůbec nic,“ upozorňuje pro ParlamentníListy.cz Petr Štěpánek, bývalý místopředseda RRTV.

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2014

Zatímco dlouholetý člen ODS Petr Štěpánek se děsí činů vrchního státního zástupce Ivo Ištvana a šéfa protimafiánského policejního útvaru Roberta Šlachty, komunisté cítí zadostiučinění. (12-02-2014)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2014

„Lidsky se mě to dotklo, protože si myslím, že nedělám pro ODS špatnou práci," řekl Deníku. Tvrdí, že jde o trest například za to, že se pokoušel posílit nezávislost státních zástupců. Pospíšil nicméně zasedne ve čtrnáctičlenné Výkonné radě ODS.Možná i proto, jak se Jiří Pospíšil zachoval po svém neúspěchu, jej nazval Petr Štěpánek „sráčem". Štěpánek sám na kongresu ODS vystoupil se svým příspěvkem, v němž vyzval ke změně fungování celé strany. „Z ODS se vytratila její původní ideová podstata, rokování na všech úrovních do značné míry ovládá pouze technologie moci. Nejvíce je to patrné na regionální úrovni, kde koalice všehoschopných s neschopnými pak zcela zákonitě generují nejvýše průměr a zabíjejí každého, kdo nějak vyčnívá," prohlásil například. (20-01-2014)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2013

Často nešetříte kritikou vůči ODS, jejím členem ale stále zůstáváte. Věříte tedy ještě tomu, že to není mrtvá strana?  

Hrajete-li fotbal, navlékáte nějaký dres. Stejné je to v politice. Už dvaadvacet let hraju v modrém dresu. Jenže letos jsem se na poměry ve svém mužstvu už nemohl – stejně jako jeho dva bývalí „kapitáni“ Klaus a Topolánek – koukat. K oběma mám blízký vztah, s Klausem jsem pracoval, s Topolánkem také, navíc jsme přátelé. Oslovila mne jejich dohoda a vůle něco se skomírající pravicí, respektive s ODS udělat, zevnitř či zvenčí. V okamžiku, kdy se to kvůli nedostatku času celé zvrtlo, rezignoval jsem na všechny funkce, ale v ODS jsem jako řadový člen zůstal. Naděje umírá poslední, ale kdovíjaký optimista nejsem. (2013-12-31)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2013

Bývalý člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, člen ODS Petr Štěpánek uvedl, že šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta je kandidátem na titul idiot roku. Na stejný titul podle Štěpánka kandiduje i olomoucký vrchní státní zástupce Ivo Ištvan.Štěpánek to uvedl v reakci na zveřejnění záznamu zatýkání bývalé milenky, nyní manželky Petra Nečase, Jany Nagyové, dnes Nečasové, na svém facebookovém profilu. (2013-12-24)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2013

Mimořádnou pozornost a tvrdé reakce vyvolaly zveřejněné záběry ze zatýkání bývalé ředitelky kanceláře expremiéra Nečase Jany Nagyové. Některé  hlasy hovoří o tom, že odvysíláním interního záznamu určeného pro potřebu policie byl porušen zákon. Velmi ostře zareagoval exmístopředseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a známý publicista Petr Štěpánek, který těžce zkritizoval počínání šéfa  Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Roberta Šlachty a Vrchního státního zástupce Ivo Ištvana. "Robert Šlachta je spolu s Ivanem Ištvanem  nejvážnějším kandidátem na titul idiot roku." (2013-12-23)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2013

Miroslava Němcová tento týden prohlásila, že Klaus už v ODS nikoho nemá. Paní Němcová prý nezaznamenala nikoho, kdo by se teď v ODS za Klause postavil. A zřejmě má pravdu. Žádný člen Občanské demokratické strany veřejně nevystoupil a neřekl, že s názorem “Mirky” nesouhlasí. Světlou výjimkou je snad jen Petr Štěpánek. Mám to tedy chápat tak, že celá členská základna je přesvědčena o tom, že ODS razí pravicovou politiku, její volební neprogram je to nejlepší, co kdy v ODS vzniklo a samotnou stranu vedou skutečné osobnosti? Pokud je tomu opravdu tak, pak této straně už vskutku není pomoci. (2013-10-16)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2013

Publicista, hudebník, člen ODS a někdejší tiskový tajemník Václava Klause Petr Štěpánek ve svém příspěvku na serveru Neviditelný pes přemítá o tom, jaká alternativa se nabízí pravicovému voliči v předčasných volbách. TOP 09 sama o sobě tvrdí, že není pravicovou stranou, na ODS jsou zase nejpravicovější její billboardy, proto Štěpánek hovoří o rozpacích pravicového voliče. (2013-10-15)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2013

„Naposledy jsme spolu mluvili, když mi telefonoval v reakci na mou kritiku jeho neobjektivity v otázce prezidentské amnestie. Dost jsme se tehdy poštěkali. Z Moravce se stala nekritická sebestředná primadona. Myslím, že by mu velmi prospěla nějaká moderátoská přestávka, aby se srovnal především sám se sebou,“ konstatuje bývalý místopředseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek. (2013-09-18)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2013

Pod palbou kritiky se ocitl prezident Miloš Zeman za to, že zasahuje do předvolební kampaně svými cestami do krajů a tím, že je zvěčněn na billboardu SPOZ. Zatímco podle mediálního odborníka Petra Štěpánka jde o "chytristiku" ve stylu chytrá horákyně a prezident si důvěryhodný argument pro svou obhajobu vždy najde, politolog Lukáš Jelínek si prý už zvykl, že Miloš Zeman zapře i nos mezi očima. Oslovení odborníci chválí Zemana za to, kterak "odpálkoval" své odpůrce, kteří ho přišli pozdravit transparenty. (2013-09-09)

Celý článek...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 10 z 16
Unisono...
výběr z foto...
phoca_thumb_s_03-1995-RRTV-v-newsroomu-na-Nove.jpg phoca_thumb_m_46-2008-Rhona-Furkapass.JPG 17-1987-Unisono.jpg phoca_thumb_s_34-2006-Vanoce.jpg phoca_thumb_s_28-2006-Italie-Benatky.JPG phoca_thumb_m_02-1994-volby-muzstvo-ODS.jpg phoca_thumb_s_19-2005-Nizozemi-Severni-more.jpg phoca_thumb_l_20-2008-s-Milou-Kucerou-Davidem-Stadnikem-a-Zdenkem-Duspivou-arbitraz-v-Londyne.JPG 29-2006-Orlicke-hory-Potstejn.jpg phoca_thumb_l_31-2006-Orlicke-hory-Ceska-Rybna.JPG phoca_thumb_l_55-2009-Berlin-Visegradska-ctyrka.JPG phoca_thumb_s_23- 2002-25-let-po-maturite.jpg phoca_thumb_l_28-2009-Berlin-Berlinska-zed.JPG 54-2008-Rhona-Lausanne-olympijske-muzeum.JPG phoca_thumb_s_33-2006-Provence-Camargue.JPG phoca_thumb_m_35-2006-Provence-Pont-du-Gard.jpg 08-1980-svatba.jpg phoca_thumb_m_19-2008- s-Ladou-Jaklem-a-Jirkou-Balvinem-krest-knihy-Spinava-hra.JPG phoca_thumb_s_30-2009-Berlin-pamatnik-holokaustu.JPG phoca_thumb_l_25-2003-Rakousko-Dachstein-West.jpg