Napsali o mně

Napsali o mně - 2014

Stát Izrael je jediným demokratickým státem státem na Blízkém východě a představa, že 8 milionů Židů ohrožuje 400 milionů arabů je zcela absurdní. Ve svém komentáři to konstatoval publicista Petr Štěpánek. "Některé věci jsou jednoduché jako facka. Hamás je teroristická organizace. Tentýž Hamas je ovšem také součástí palestinské vlády. Ergo: Česká republika udržuje diplomatické styky s teroristickým režimem. Prosím pěkně, k čemu je to dobré? Víte to někdo?, konstatoval Štěpánek. (18-07-2014)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2014

Publicista, rocker a občanskodemokratický rebel Petr Štěpánek se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz raduje z úspěchu euroskeptických stran v evropských volbách. „Jsou reakcí na šílenství eurohujerů. Voliči vzkazují: Vlezte nám s touto podobou Evropské unie na záda," okomentoval výsledky i nízkou volební účast. Zamýšlí se i nad současným stavem pravice v České republice. „Pravice - a na prvním místě ODS - u nás prohrává proto, že přestala 'obsluhovat' zájmy svých klasických voličů," domnívá se Štěpánek. (07-06-2014)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2014

Petr Štěpánek, mediální expert, komentátor, spisovatel, textař, skladatel, hudebník a lídr skupiny UNISONO je dnešním hostem. Po účinkovaní v kapelách Spektrum, Fragment, Natural a Odyssea zakladá v roce 1987 skupinu UNISONO, jež se brzo zabydlela na bigbítove scéně. (22-05-2014)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2014

Hudebník a publicista Petr Štěpánek z ODS, někdejší dlouholetý člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, podal zmíněné radě stížnost na porušení zákona o rozhlasovém a televizním vysílání veřejnoprávní Českou televizí.

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2014

„Myslím, že Martinovi Komárkovi z onoho nově nabytého vědomí, že nyní již je pan politik, jaksi kape na karbid. Na rozdíl od něho inkriminovanou věc hodnotím s devítiletou praxí člena a místopředsedy Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Na diskutovaném díle seriálu Čtvrtá hvězda neshledávám vůbec nic závadného. Naopak považuji onen seriál a speciálně tento díl za povedený. S pornografií jako takovou, tedy se zobrazováním nahých těl v erotické akci, ten díl samozřejmě nemá společného vůbec nic,“ upozorňuje pro ParlamentníListy.cz Petr Štěpánek, bývalý místopředseda RRTV.

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2014

Zatímco dlouholetý člen ODS Petr Štěpánek se děsí činů vrchního státního zástupce Ivo Ištvana a šéfa protimafiánského policejního útvaru Roberta Šlachty, komunisté cítí zadostiučinění. (12-02-2014)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2014

„Lidsky se mě to dotklo, protože si myslím, že nedělám pro ODS špatnou práci," řekl Deníku. Tvrdí, že jde o trest například za to, že se pokoušel posílit nezávislost státních zástupců. Pospíšil nicméně zasedne ve čtrnáctičlenné Výkonné radě ODS.Možná i proto, jak se Jiří Pospíšil zachoval po svém neúspěchu, jej nazval Petr Štěpánek „sráčem". Štěpánek sám na kongresu ODS vystoupil se svým příspěvkem, v němž vyzval ke změně fungování celé strany. „Z ODS se vytratila její původní ideová podstata, rokování na všech úrovních do značné míry ovládá pouze technologie moci. Nejvíce je to patrné na regionální úrovni, kde koalice všehoschopných s neschopnými pak zcela zákonitě generují nejvýše průměr a zabíjejí každého, kdo nějak vyčnívá," prohlásil například. (20-01-2014)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2013

Často nešetříte kritikou vůči ODS, jejím členem ale stále zůstáváte. Věříte tedy ještě tomu, že to není mrtvá strana?  

Hrajete-li fotbal, navlékáte nějaký dres. Stejné je to v politice. Už dvaadvacet let hraju v modrém dresu. Jenže letos jsem se na poměry ve svém mužstvu už nemohl – stejně jako jeho dva bývalí „kapitáni“ Klaus a Topolánek – koukat. K oběma mám blízký vztah, s Klausem jsem pracoval, s Topolánkem také, navíc jsme přátelé. Oslovila mne jejich dohoda a vůle něco se skomírající pravicí, respektive s ODS udělat, zevnitř či zvenčí. V okamžiku, kdy se to kvůli nedostatku času celé zvrtlo, rezignoval jsem na všechny funkce, ale v ODS jsem jako řadový člen zůstal. Naděje umírá poslední, ale kdovíjaký optimista nejsem. (2013-12-31)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2013

Bývalý člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, člen ODS Petr Štěpánek uvedl, že šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta je kandidátem na titul idiot roku. Na stejný titul podle Štěpánka kandiduje i olomoucký vrchní státní zástupce Ivo Ištvan.Štěpánek to uvedl v reakci na zveřejnění záznamu zatýkání bývalé milenky, nyní manželky Petra Nečase, Jany Nagyové, dnes Nečasové, na svém facebookovém profilu. (2013-12-24)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2013

Mimořádnou pozornost a tvrdé reakce vyvolaly zveřejněné záběry ze zatýkání bývalé ředitelky kanceláře expremiéra Nečase Jany Nagyové. Některé  hlasy hovoří o tom, že odvysíláním interního záznamu určeného pro potřebu policie byl porušen zákon. Velmi ostře zareagoval exmístopředseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a známý publicista Petr Štěpánek, který těžce zkritizoval počínání šéfa  Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Roberta Šlachty a Vrchního státního zástupce Ivo Ištvana. "Robert Šlachta je spolu s Ivanem Ištvanem  nejvážnějším kandidátem na titul idiot roku." (2013-12-23)

Celý článek...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 8 z 14
Unisono...
výběr z foto...
phoca_thumb_m_27-2004-Petra-maturitni-ples.jpg phoca_thumb_l_20-1993-Unisono.jpg phoca_thumb_l_06-1977-pred-maturitou.jpg phoca_thumb_s_24-2010-s-Danielou-Sinkorovou.jpg phoca_thumb_l_06-1998-kongres-ODS-v-Jihlave.jpg phoca_thumb_m_18-2005-Nizozemi-Amsterdam.jpg phoca_thumb_m_19-2008- s-Ladou-Jaklem-a-Jirkou-Balvinem-krest-knihy-Spinava-hra.JPG phoca_thumb_l_49-2008-Rhona-Zenevske-jezero-cikansky-tabor.jpg phoca_thumb_l_25-2006-Italie-Lago-di-Garda.JPG 40-2007-Curych.JPG phoca_thumb_s_24-2005-Ryn.jpg phoca_thumb_m_52-2008-Rhona-Montreux-Freddie.jpg phoca_thumb_l_21-2005-Ryn-Alpy.jpg phoca_thumb_m_30-2006-Orlicke-hory-Zbudov.JPG 16-1986-Odyssea.jpg phoca_thumb_l_48-2008-Rhona-prava-tvar-cyklistiky.JPG phoca_thumb_l_44-2008-New-York-Central-park.JPG 17-2005-Nemecko-Hamburk.jpg phoca_thumb_m_20-2005-Ryn-Oberalppass.jpg phoca_thumb_l_12-2005-New-York-socha-Svobody.JPG
Ulti Clocks content