Napsali o mně

Napsali o mně - 2021

ROZHOVOR „Pomyslete na jakoukoli ultralevičáckou hovadinu, na jakýkoli pokrokářský -ismus, co jich jen na nás pomatený svět a doba vymknutá z kloubů chrlí, a můžete vzít jed na to, že to Piráti mají v repertoáru,“ říká hudebník Petr Štěpánek. A dodává: „Stará levice se aspoň brala za práva pracujících. Nová levice na pracující už dávno z vysoka kašle a loví mezi nejrůznějšími ujetými menšinami.“ Zmínil, jak to vidí s pravicí na české politické scéně a nevynechal ani odchod Václava Klause mladšího z politiky. Promluvil i o Petru Kellnerovi a rázně se vyjádřil k reakcím, které z některých míst zazněly. (04-04-2021)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2021

ROZHOVOR „Ani bych se nedivil, kdyby některým zoufalým lidem už došla trpělivost, popadli sudlice a cepy a Babiše a spol. naházeli do Vltavy,“ říká hudebník Petr Štěpánek a zmiňuje „covidovou diktaturu“. Vrací se k fotce, kterou vyfotil v restauraci v Poslanecké sněmovně, a zmiňuje „pitomce“, kteří prý jeho glosu k ní záměrně překrucovali. Nešetří, jak sám říká, „bývalého kombajnéra Šlachtu“ ani Miroslava Kalouska. „Kalouskovi nevěřím ani pozdravení, zvláště pak pokud je u toho pokrokářsky zahalený v tibetské vlajce,“ říká a zmiňuje zhruba deset let starou historku. (31-01-2021)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2021

ROZHOVOR „Kupodivu Biden, Pelosiová ani nikdo jiný nepoklekají, neolizují cizí boty, ba ani neroní krokodýlí slzy, jako když po sporném policejním zákroku zemřel mnohonásobný recidivista George Floyd,“ říká ke smrti Trumpovy příznivkyně, válečné veteránky, hudebník Petr Štěpánek. Zamýšlí se také, ku prospěchu komu vlastně útok na Kapitol byl. A vzpomenul agenta Zifčáka. K současné situaci kolem epidemie v ČR mluví o „zmatené alibistické vládě“ a ptá se: „Opravdu si někdo myslí, že covida zaženeme tím, že zavřeme papírnictví, obecní hospodu a některé uličky v supermarketu?“ Přečtěte si, co řekl ohledně očkování nejen v souvislosti s kulturními akcemi, a v čem podle něj Andrej Babiš lhal. (10-01-2021)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2020

ROZHOVOR „Bidena prezidentem provolala ta samá média, která po čtyři roky nenechala na Trumpovi nit suchou,“ říká hudebník Petr Štěpánek. V souvislosti s korespondenčním hlasováním podotýká: „Mně tu rozhodně něco smrdí.“ A dodává: „Nestrašme se navzájem komunisty. Dnes jsou pro svět mnohem nebezpečnější všichni ti pokrokářští novolevičáci, maskovaní tu do zelena, tu do duhova, tu do růžova či srocení pod pirátskou vlajku. Harrisová bude jejich princeznou.“ Na závěr nevynechal ani naši politickou scénu a Andreje Babiše. (14-11-2020)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2020

ROZHOVOR „Tento způsob provádění opatření spíš než všeobecnou zodpovědnost generuje zbytečnou represi, a hlavně udavače nikoli nepodobné Pomocné stráži VB,“ říká k situaci kolem koronaviru hudebník Petr Štěpánek a kroutí hlavou především nad zákazem nočního vycházení. V rozhovoru pochválil bývalého prezidenta. „Klaus je hlasem rozumu ve světě, který se zbláznil“. Vyjádřil se i k postoji Andreje Babiše vůči dnes už bývalému ministrovi Prymulovi a premiéra příliš nešetřil. Nevynechal ani ČT a Maláčovou a Novu a Suchoně. A padla dost rázná slova. (01-10-2020)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2020

ROZHOVOR „Istanbulská úmluva je skvělý lakmusový papírek, jenž ukazuje, jak to s námi Babiš koulí. Doma se Andrej bije v prsa, kterak hájí naše národní zájmy, ale v Bruselu vždy srazí paty,“ míní hudebník a člen Trikolóry Petr Štěpánek. Řekl, co si myslí o tom, co se u nás děje kolem koronaviru, a při té příležitosti se opřel i do ČT. V souvislosti s Václavem Havlem, o němž se nyní v kinech promítá film, podotýká, že kdysi nám ideologové cpali Lenina s Gottwaldem, teď nám cpou Havla. Vyjádřil se i k propuštění Miroslava Farkase a Markéty Všelichové z tureckého vězení. (02-08-2020)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2020

ROZHOVOR „Lipovská má pravdu a svůj návrh zdůvodnila pregnantně, říká hudebník a člen Trikolóry Petr Štěpánek k návrhu členky Rady ČT na nulovou odměnu pro ředitele Dvořáka. Nad požadavkem na zvýšení koncesionářských poplatků kroutí hlavou, a naopak je navrhuje zrušit. „Jsou neefektivní, iracionální a asociální,“ říká. Prozradil, co si myslí o zpravodajství ČT i o dalších pořadech. Velmi rázně se pak vyjádřil na adresu Václava Moravce. Padla slova jako „zlý“, „sebestředný“ nebo „zaujatý“ a „mstivý“. Opřel se i do pirátů. Na závěr se v souvislosti s chystaným návratem Vladimíra Železného do politiky vrátil ke kauze „Nova a prohraná arbitráž za 10 miliard“. (28-06-2020)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2020

ROZHOVOR Celých 17 let už trvají soudní spory některých tehdejších členů Rady pro rozhlasové a televizní vysílání se státem. Hudebník a člen Trikolóry Petr Štěpánek, který je jedním z nich, připomíná spor, který se týká tehdejší prohrané mezinárodní arbitráže ve věci TV Nova. V rozhovoru zmiňuje nejen nynějšího ombudsmana, ale také tehdejšího předsedu vlády Špidlu, později předsedu vlády Fischera nebo podnikatele Laudera. Mluví nejen o tom, proč byli členové v roce 2003 z Rady odvoláni, ale také, jak celých těch 17 let soudní jednání pokračují. A některé věci, tak jak je vypráví, jsou jen těžko uvěřitelné… (08-06-2020)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2009

HŮŘ UŽ BYLO? „Všichni ti, kteří křičí ‚více Bruselu, více Unie‘, nehájí české zájmy, ale hlavně německé, respektive francouzské,“ míní hudebník a člen Trikolóry Petr Štěpánek. Nevynechal ani Rusko, Čínu, USA a tvrdě se opřel do EU. Přečtěte si, co říká o Andreji Babišovi i o dalších politicích ANO nebo jak zpětně hodnotí náš „ekonomický postoj“ v devadesátých letech. Velmi rázně se pak také vyjádřil na adresu umělců: „Když na milionchvilkové Letné vidíte některé herečky, kterak s tváří brunátnou zlem a nenávistí vyřvávají cosi o pravdě a lásce, veškeré iluze o uměleckém svědomí národa jsou fuč,“ říká Petr Štěpánek s tím, že kredit, který měli umělci ze sametové revoluce, je dávno pryč. (30-05-2020)

Celý článek...

 
Napsali o mně - 2020

ROZHOVOR „Topolánek ten pád načal, Nečas akceleroval a Fiala dorazil,“ hodnotí dnešní ODS jeden z jejích původních zakladatelů, hudebník a nyní člen Trikolóry Petr Štěpánek. Na adresu Pavla Novotného padla slova jako „v bulváru zdegenerovaný marketingový vychcánek“ nebo „obecní blb z Řeporyjí“. Ohledně pomníku vlasovcům právě v Řeporyjích nešetřil sarkasmem. Řekl také, co si myslí o kauze „ruský agent a ricin“. Vyjádřil se i k rozvolňování některých opatření proti šíření koronaviru. Na závěr pak řekl, jak vidí start nového zpravodajského kanálu CNN Prima News. A nechválil! (16-05-2020)

Celý článek...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 1 z 15
Unisono...
výběr z foto...
phoca_thumb_m_18-2005-Nizozemi-Amsterdam.jpg phoca_thumb_s_13-2003-s-Mirkem-Topolankem-krest-knihy-Ukradena-televize.JPG 19-2005-Washington-Lincolnuv-pamatnik.JPG phoca_thumb_m_21-2005-Ryn-Alpy.jpg phoca_thumb_l_17-2005-Arlington-hrob-RFK.JPG 09-2000-s-Damiens-v-Chrudimi-volby-do-Senatu.jpg phoca_thumb_m_15-2005-Filadefie-zalozeni-USA.JPG phoca_thumb_m_58-2010-Dansko.JPG phoca_thumb_m_22-2005-Ryn-Alpy.JPG 11-1990-tabor-u-Machova.jpg phoca_thumb_l_05-2000-Cesky-raj.jpg phoca_thumb_l_03-1998-Trebonsko.jpg phoca_thumb_s_08-1980-svatba.jpg phoca_thumb_l_33-2006-Rakousko-Dachstein-West.jpg 01-1973-Spektrum.jpg phoca_thumb_s_16-2006-s-Martinem-Stepankem-a-Jefimem-Fistejnem-krest-knihy-Plnou-ParouBack.jpg 08-1977-Fragment.jpg phoca_thumb_s_11-2000-s-Vladimirem-Zeleznym-vecirek-Novy.jpg phoca_thumb_m_47-2008-Rhona-ledovec-pramen.JPG 20-2005-Ryn-Oberalppass.jpg